Studniówki

Rozpoczęcie odliczania tradycyjnych stu dni do matury to świetna okazja do tego, aby świętować. DJ Saser z Rybnika na studniówkę jest gwarancją dobrej zabawy! Cena jest ustalana indywidualnie – w zależności od tego, czego sobie Państwo życzą na tego typu imprezie. Jej poprowadzenie zawsze warto powierzyć komuś takiemu, jak ja, kto z jednej strony wcieli się w wodzireja, a z drugiej zadba o odpowiednią oprawę muzyczną oraz inne atrakcje. Mam już wieloletnie doświadczenie w tym zakresie i śledzę trendy. Dlatego gwarantuję, że to wydarzenie w Państwa szkole przejdzie do historii i zapadnie na długo w pamięć uczestników!

Jeśli studniówka, to tylko z DJ-em Saserem!

Gdy zastanawiają się Państwo nad tym, kto ma zająć się stroną muzyczną tej imprezy, polecam swoje usługi! Studniówka jest ważnym przeżyciem nie tylko dla uczniów, ale i nauczycieli oraz rodziców. Dlatego warto zadbać o to, aby zostały po niej jak najlepsze wspomnienia, a to już z kolei zadanie DJ-a Sasera! Przygotuję odpowiednio wyselekcjonowaną playlistę utworów, przy których będą bawić się wszystkie pokolenia, a także zapewnię wysoki poziom całego wydarzenia.

Zachęcamy do skontaktowania się ze mną w celu uzyskania spersonalizowanej oferty. Gwarantuję dobrą muzyczną zabawę w atrakcyjnej cenie! Zapraszam do współpracy!